Konsultacje w lutym

POZIOM DATA, GODZINA LEKTOR PROWADZĄCY
Junior 1 23 lutego (piątek), 16.00-17.00 s.5 Andrea Pawlukowska
Junior 2        16 lutego (piątek), 16.00-17.00 s.9 Agnieszka Kileńska
Junior 3        16 lutego (piątek), 16.00-17.00 s.5 Weronika Chyczewska
Teen Beginner   09 lutego (piątek), 16.00-17.30 s.4 Emilia Turkowska
Teen Elementary 16 lutego (piątek), 17.35-19.05 s.10 Michalina Jakubowska
Teen Pre-Intermediate 6     16 lutego (piątek), 17.00-18.30 s. 4 Jolanta Zielińska-Jażdżyk
Teen Pre-Intermediate 7     16 lutego (piątek), 16.00-17.30 s.10 Milena Piersa
Teen Intermediate  23 lutego (piątek), 16.00-17.30 s.9 Aleksandra Grabowska
Teen Upper-Intermediate   24 lutego (sobota), 10.00-11.30 s.4 Kaja Szumowska
FCE/CAE                         09 lutego (piątek), 16.00-17.30 s.10 Agata Januszkiewicz

PRZERWA ZIMOWA

Informujemy, że w I tygodniu ferii zimowych (22.01. – 27.01) szkoła oraz sekretariat Oxford Academy będą nieczynne.

W II tygodniu ferii (29.01 – 02.02.) szkoła będzie nieczynna (zajęcia grupowe nie odbywają się, zajęcia indywidualne odbywają się wg ustaleń z lektorem). Sekretariat szkoły będzie w te dni czynny w godzinach 8:00 – 16:00.

Serdecznie zapraszamy do naszego sekretariatu w II tygodniu ferii w celu uzyskania informacji o zapisach na drugi semestr.

Wszystkim Kursantom życzymy udanego zimowego wypoczynku 🙂

TURNIEJ „Kultura i historia krajów anglojęzycznych”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas V-VII oraz gimnazjum do udziału w turnieju „Kultura i historia krajów anglojęzycznych”.   Zakres materiału można odebrać w sekretariacie.
Do wygrania atrakcyjne nagrody!*

Finał już 10.02.2018 r. o godz. 10:00

szkoła podstawowa sala nr 9

gimnazjum sala nr 10

*Wszyscy uczestnicy otrzymują dodatkowe 10% na wejściówce!

Konsultacje w styczniu

POZIOM DATA, GODZINA LEKTOR PROWADZĄCY
Junior 1 12 stycznia (piątek), 16.30-17.30 s.1 Andrea Pawlukowska
Junior 2        12 stycznia (piątek), 16.00-17.00 s.9 Agnieszka Kileńska
Junior 3        12 stycznia (piątek), 16.00-17.00 s.10 Weronika Chyczewska
Teen Beginner   19 stycznia (piątek), 16.00-17.30 s. 10 Emilia Turkowska
Teen Elementary 12 stycznia (piątek), 17.35-19.05 s.10 Michalina Jakubowska
Teen Pre-Intermediate 6     19 stycznia (piątek), 17.20-18.50 s. 4 Jolanta Zielińska-Jażdżyk
Teen Pre-Intermediate 7     20 stycznia (sobota), 11.35-13.05 s.2 Milena Piersa
Teen Intermediate  20 stycznia (sobota), 11.30-13.00 s.4 Aleksandra Grabowska
Teen Upper-Intermediate   20 stycznia (sobota), 10.00-11.30 s.2 Kaja Szumowska
FCE/CAE                        12 stycznia (piątek), 16.15-17.15 s. 4 Agata Januszkiewicz