Pierwsze Wiosenne Dyktando z języka angielskiego

Oxford Academy
zaprasza kursantów z grup Pre-Intermediate i Intermediate na

Pierwsze Wiosenne Dyktando
z języka angielskiego

Przyjdź, poćwicz pisanie i słuchanie!
Dobra zabawa gwarantowana!

Kiedy i gdzie? 8 kwietnia 2017, sala 4, godz. 10:00

Zwycięzca otrzyma super nagrodę niespodziankę!

keep calm

 

Terminy KONSULTACJI z lektorem w MARCU 2017

Terminy KONSULTACJI z lektorem w MARCU 2017

Grupy JUNIOR:  
JUNIOR 1 p. Aleksandry Filipskiej 17.03.2017 (piątek) 18.00-19.00 sala nr 10
JUNIOR 2 i 3 p. Urszuli Szmigiel 24.03.2017 (piątek) 18.30-19.30 sala nr 3
JUNIOR 2 i 3 p. Irminy Kłoss
oraz
JUNIOR 3 p. Mileny Piersy
25.03.2017 (sobota) 11.00-12.00 sala nr 10
JUNIOR 1, 2 i 3 p. Magdaleny Pliskowskiej 24.03.2017 (piątek) 16.40-17.40 sala nr 4

 

Grupy TEEN:  
BEGINNER 17.03.2017 (piątek) 19.15-20.45 sala nr 1
ELEMENTARY 25.03.2017 (sobota) 10.00-11.30 sala nr 5
PRE_INTERMEDIATE SP 18.03.2017 (sobota) 10.00-11.30 sala nr 5
PRE_INTERMEDIATE GIM 17.03.2017 (piątek) 17.30-19.00 sala nr 3
INTERMEDIATE 24.03.2017 (piątek) 17.00-18.30 sala nr 3
UPPER-INTERMEDIATE 24.03.2017 (piątek) 17.00-18.30 sala nr 3
FCE i CAE 25.03.2017 (sobota) 11.05-12.35 sala nr 3
grupy ADULT 25.03.2017 (sobota) 10.00-11.00 sala nr 3

 

Rusza kolejna odsłona SPRING BOOKWORM

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnoszkolnym konkursie czytelniczym

Spring Bookworm

Konkurs jest otwarty dla WSZYSTKICH Kursantów 🙂
Książki wypożyczać możesz w sekretariacie od 13 marca do 3 kwietnia 2017 r.
Poproś swojego Lektora o pomoc przy wyborze!
W naszej biblioteczce mamy piękne książeczki dla dorosłych, starszych i młodszych Kursantów.
Po przeczytaniu wypełnij kupon konkursowy (bilecik) i zostaw w sekretariacie u Pani Kamili.
Dla zwycięzcy super nagroda, a dla wszystkich uczestników możliwość „wymiany”
oceny z dowolnej wejściówki na najwyższą ocenę, czyli na 6 lub na 100%!!!
Wyniki podamy 10 kwietnia 2017r.
Zachęcamy do czytania w języku angielskim!!!

Nadlatuje… SPELLING BEE 2017!

UWAGA!

Grupy Junior 1, Junior 2, Junior 3
oraz
uczniowie klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie
SPELLING BEE 2017!

Konkurencje to:
1. Literowanie pojedynczych liter
2. Zapisanie literowanych przez nauczyciela słów
3. Literowanie podanych przez nauczyciela słów

Poćwicz z Lektorem i przyjdź na finał w dniu 8 kwietnia 2017.

Niech wygra najlepszy!

TERMINY KONSULTACJI Z LEKTOREM W LUTYM 2017

Szanowni Kursanci,
zapraszamy Was na comiesięczne konsultacje z lektorem, na którym możecie napisać zaległe wejściówki, testy, powtórzyć materiał, rozwiać wątpliwości językowe dzięki rozmowie z lektorem lub po prostu poćwiczyć język angielski w formie gier i dodatkowych zadań.
Oto harmonogram na luty:

Grupy JUNIOR:  
JUNIOR 1 p. Aleksandry Filipskiej 17.02.2017 (piątek) 18.00-19.00 sala nr 10
JUNIOR 2 i 3 p. Urszuli Szmigiel 18.02.2017 (sobota) 10.00-11.00 sala nr 10
JUNIOR 2 i 3 p. Irminy Kłoss
oraz
JUNIOR 3 p. Mileny Piersy
24.02.2017 (piątek) 18.00-19.00 sala nr 10
JUNIOR 1, 2 i 3 p. Magdaleny Pliskowskiej 25.02.2017 (sobota) 10.00-11.00 sala nr 10

 

Grupy TEEN:
 BEGINNER 18.02.2017 (sobota) 11.00-12.30 sala nr 4
ELEMENTARY 18.02.2017 (sobota) 10.00-11.30 sala nr 1
PRE_INTERMEDIATE SP 18.02.2017 (sobota) 10.00-11.30 sala nr 5
PRE_INTERMEDIATE GIM 24.02.2017 (piątek) 17.30-19.00 sala nr 3
INTERMEDIATE 11.02.2017 (sobota) 10.00-11.30 sala nr 3
UPPER-INTERMEDIATE 11.02.2017 (sobota) 10.00-11.30 sala nr 3
FCE i CAE 18.02.2017 (sobota) 10.00-11.30 sala nr 3
grupy ADULT 25.02.2017 (sobota) 10.00-11.00 sala nr 5

 

Zapisy na II semestr!

Szanowni Państwo, Drodzy Kursanci!

Trwają zapisy na  II semestr nauki w Oxford Academy. Osoby zainteresowane dołączeniem do grup kursowych zapraszamy do kontaktu z naszym Sekretariatem, gdzie uzyskacie Państwo więcej informacji.

Serdecznie zapraszamy!

Top of the Class – I semestr 2016/17

Z wielką przyjemnością prezentujemy listę kursantów, którzy w swojej grupie uzyskali najlepszy wynik testu semestralnego. Nasze najszczersze gratulacje! Good job!!!

Grupy pani Mileny Piersy:
Teen Pre-Intermediate SP – Szymon K.
Teen Pre-Intermediate GIM – Szymon M.
Teen Elementary- Joanna O.
Teen Beginner – Monika S.
Teen Beginner – Wiktoria G.
Junior 3 – Szymon T.

Grupy pani Michaliny Jakubowskiej:
Teen Elementary – Natalia B.
Teen Pre-Intermediate Gim – Błażej B.
Teen Pre-Intermediate Gim – Arkadiusz T.
Teen Pre-Intermediate SP – Dawid H.
Teen Pre-Intermediate SP – Julia C.
Matura – Aleksandra J.

Grupy pani Kai Szumowskiej:
Adult Pre-Intermediate – pani Ewa S.
Adult Teen Intermediate – pani Ewa K.

Grupy pani Irminy Kłoss:
Teen Beginner – Szymon B.
Junior 2 – Alicja J.
Junior 3  – Krzysztof C.

Grupy pani Aleksandry Filipskiej:
Junior 1  – Natasza K.
Kids 3 –  Oliwia P.

Grupy pani Marty Giery-Chruszczyńskiej:
Pre-Intermediate SP – Zuzanna D.
Teen Intermediate – Mateusz K.

Grupy pani Magdaleny Ratajczak:
Teen Elementary – Aleksandra D.
Teen Beginner – Magdalena A.

Grupy pani Jolanty Zielińskiej-Jażdżyk:
Pre-Intermediate SP – Magdalena Z.
Teen Intermediate – Dominika R.
Teen Upper-Intermediate – Oliwier A.

Grupy pani Urszuli Szmigiel:
Junior 2 – Julian W.
Junior 3 – Piotr M.

Grupy pani Magdaleny Pliskowskiej:
Junior 1 – Stanisław W.
Junior 2 – Mateusz S.
Junior 3 – Dominik P.

CONGRATULATIONS!