Chwalimy się :)

 

Już od kilku dni można o nas przeczytać w najnowszym numerze Made In Warmia & Mazury!

Załączamy artykuł. Enjoy!

JUŻ NIEDŁUGO…start zajęć :)

Drodzy Kursanci!

Zajęcia poniedziałkowo – środowe rozpoczną się 11 października (godziny według planu).

Zajęcia wtorkowo – czwartkowe rozpoczną się 12 października (godziny według planu).

Zajęcia piątkowe rozpoczną się 13 października.

Nadal prowadzimy zapisy i ostatnie miejsca w grupach czekają właśnie na Was! 🙂

 

Nowy rok, nowy wygląd szkoły

Drodzy Kursanci, Drodzy Rodzice!

Za nami i przed nami wielkie zmiany. Nasza szkoła zyskała nie tylko nowy wygląd, ale także dwie nowe sale dydaktyczne. Już niedługo się nimi pochwalimy. A tymczasem pokazujemy nieco odświeżony wygląd Oxford Academy.

nowa filia i … PARTY!!!

Szanowni Klienci Oxford Academy,

z wielką przyjemnością informujemy, że z dniem 25 czerwca 2017 r. (niedziela) Kreatywna Szkołą Językowa przy ul. Stawigudzkiej 7 K staje się naszą nową placówką.

Działamy zatem jako:  Przedszkole Językowe Junior Academy (Żurawskiego 1a/11), Szkoła Językowa Oxford Academy (Żurawskiego 1a/12) oraz Kreatywna Szkoła Językowa (Stawigudzka 7K).

Kreatywna stawia na komunikację, interakcje, Real English oraz angielski przydatny w kontekście  wyjazdów wakacyjnych/ wymian uczniowskich (Holiday English). Zajęcia są krótsze niż w Oxford Academy. W programie mnóstwo gier, projektów oraz , zgodnie z nazwą szkołą:-), kreatywnych zdań i wyzwań.

Co planujemy? Odświeżenie logo szkoły; nowy, wakacyjny wystrój; doposażenie lokalu w mnóstwo nowych książek i pomocy dydaktycznych; zakup tablic interaktywnych do każdej sali;  doskonałą opiekę metodyczną naszych  sprawdzonych metodyków i lektorów.

Mieszkasz niedaleko? Odwiedź nas w najbliższą niedzielę 25 czerwca w godzinach 11.00-13.00. W programie: prezentacja oferty, konkursy i loterie dla dzieci, a także pyszny urodzinowy tort. KREATYWNA SZKOŁA JĘZYKOWA STAWIGUDZKA 7K.

Do zobaczenia!

Aleksandra Szarek

 

Trwają zapisy na rok 2017/18!

Drodzy Kursanci, Szanowni Rodzice,

Zapraszamy do zapisów na nowy rok szkolny!

Proszę pamiętać, że podjęcie decyzji już w czerwcu jest gwarancją miejsca w grupie w odpowiednich dla Państwa dniach i godzinach oraz wiąże się z atrakcyjnymi rabatami za kontynuację nauki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem na rok 2017/18. http://oxfordacademy.pl/pl/cennik/

Ważne informacje. Wybierz najlepszą szkołę językową :-)

Jak wybrać najlepszą szkołę językową? Jakie zadać pytania? Jak uniknąć straty pieniędzy i czasu? Nasi metodycy podpowiadają!
Każda szkoła obiecuje dużo. Niektóre nawet, że każdego początkującego słuchacza nauczą mówić płynnie po angielsku w miesiąc 🙂  Jak nie dać się nabrać i dokonać najbardziej racjonalnego wyboru? Zapoznaj się z poniższymi podpowiedziami, które pomogą Ci podjąć odpowiedzialną decyzję przed ostatecznym wyborem. Sprawdź, ile może zaproponować Ci wybrana szkoła językowa. Czy tak, jak Oxford Academy uczy na światowym poziomie i zgodnie z aktualnymi trendami?

Czy tak jak Oxford Academy oferuje?

1. Placement Test, czyli test, na podstawie którego zostaniesz TRAFNIE przydzielony do odpowiedniej grupy ZAAWANSOWANIA językowego i podobnej grupy WIEKOWEJ. W Oxford Academy: rozmowa wstępna na temat potrzeb i oczekiwań kursanta, test uplasowania i rozmowa z metodykiem w j.pol lub j.obcym.
2. Nowoczesne metody nauczania oraz naukę w małych grupach. Wybierz szkołę, w której będziesz miał możliwość rozwijania wszystkich (a nie tylko niektórych!) sprawności językowych tj. mówienia, słuchania, czytania i pisania. W OA: lektorzy korzystają z bogactwa materiałów dydaktycznych, plansz, pomocy, gier, materiałów autentycznych i oczywiście tablic interaktywnych w każdej z naszych sal lekcyjnych. Uczymy w grupach maksymalnie 10-cio osobowych. Gwarantujemy to umową! Stawiamy na komunikację w języku obcym, ale też doskonale tłumaczymy gramatykę!
3. Kadrę, której kwalifikacje i doświadczenie są jawne. W O A: uczą tylko lektorzy z dyplomem filologii angielskiej/germańskiej i doświadczeniem w pracy z daną grupą wiekową.
4. Pakiet materiałów do nauki języka obcego w cenie kursu. W O A: podręcznik, ćwiczenia, CD, kserokopie, materiały plastyczne dla dzieci są w cenie kursu.
5. Regularne dyżury z metodykiem szkoły, w trakcie których słuchacz i rodzic może się z nim porozmawiać. W O A: cykliczne dyżury z metodykiem i możliwość spotkania z metodykiem w innym dogodnym terminie. Metodyk Oxford Academy jest absolwentem Akademii Metodyka Pase .
6. Możliwość konsultacji z lektorem w sytuacji, gdy uczeń nie mógł uczestniczyć w regularnych zajęciach np. z powodu wyjazdu służbowego lub choroby. W O A: konsultacje z lektorami są raz w miesiącu. Ponadto, jeśli nie mogłeś uczestniczyć w lekcji, otrzymasz informację o tym, co robiła Twoja grupa. Tylko dla naszych kursantów prowadzimy też POGOTOWIE JĘZYKOWE (nowość!) dla osób, które potrzebują pilnej konsultacji np. na temat materiału przerabianego w szkole publicznej.
7. Ocenę postępów kursanta oraz system oceniania, który motywuje do nauki. W O A: cykliczne raporty podsumowujące i stały kontakt z sekretariatem/lektorem/metodykiem. Kursanci są nagradzani za postępy w nauce a także mogą uczestniczyć w wielu konkursach językowych z atrakcyjnymi nagrodami.
8. Własną bibliotekę z możliwością nieodpłatnego korzystania dla słuchaczy. W O A: wypożyczamy obowiązkowe lektury (graded readers – czyli teksty uproszczone, zawsze dopasowane do poziomu kursu). Zachęcamy do wypożyczania nieograniczonej liczby książek (w wersji graded readers – książeczki na różnych poziomach znajomości języka od A1 do C1 lub tekstów autentycznych (m.in. powieści, komiksy, magazyny, gazety) w zależności od poziomu słuchacza).
9. Dodatkowe, nieodpłatne wydarzenia, które uatrakcyjniają naukę i sprawiają, że dowiadujemy się więcej na temat kultury np. państw anglojęzycznych. W O A: nasi uczniowie uwielbiają organizowane przez nas warsztaty np. Halloween, Easter, Christmas oraz spotkanie z ciekawymi gośćmi.
10. Przejrzystą umowę, w której zawarte są m.in. takie punkty jak: wszystkie płatności, raty i obowiązki szkoły wobec Ciebie oraz jawną politykę udzielania rabatów. W O A: wszystko jest jasne, nie ma gwiazdek ani tekstu małym druczkiem 🙂
11. Program wspomagania uczniów zdolnych oraz drogę rozwoju językowego mierzalnego za pomocą skali  CEFR. W O A: to u nas uczą się laureaci konkursów i olimpiad językowych na poziomie szkolnym i wojewódzkim. Wszyscy nasi uczniowie cieszą się z poprawy stopni w szkole. Niektórzy z nich nawet nie lubili języka angielskiego zanim do nas trafili. Teraz czują się pewnie i rekomendują nas swoim kolegom! Warto, aby dobry kurs językowy podsumować międzynarodowym certyfikatem, który będzie honorowany na całym świecie. Wiele osób np. w CV opisuje swój poziom znajomości języka jako: dobry, bardzo dobry, komunikatywny. Co to właściwie oznacza? Jak wyróżnić swoje CV? W siedzibie Oxford Academy możesz zdawać najbardziej prestiżowe egzaminy międzynarodowe, gdyż posiadamy status centrum egzaminacyjnego TOEIC (ETS Global). U nas możesz także skutecznie przygotować się do egzaminów FCE (First) oraz CAE (Advanced) – 100% zdawalność,  a sam egzamin zdawać po atrakcyjnych cenach, bowiem Oxford Academy jest oficjalnym partnerem British Council w 9. edycji programu Addvantage.
Zapraszamy Cię serdecznie do naszego biura, gdzie oprowadzimy Cię po szkole
i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!