Archiwa autora: admin

Kursancie!!!

Sprawdź, kiedy w lutym odbędą się konsultacje dla Twojej grupy:

POZIOM DATA, GODZINA LEKTOR PROWADZĄCY
Junior 1 8 luty (piątek), 11.05-12.05 s.1 Anna Glińska
Junior 2 i 3   16 luty (sobota), 09.00-10.00 s.2 Anna Nowotka
Teen Beginner   8 luty (piątek), 18.40-19.40 s.10 Iga Celińska
Teen Elementary 15 luty (piątek), 17.30-18.30 s.9 Agnieszka Kileńska
Teen Pre-Intermediate A2    23 luty(sobota), 10.00-11.00 s. 9 Milena Piersa
Teen Pre-Intermediate B1     15 luty (piątek), 17.35-18.35 s.10 Ariel Kowalikowski
Teen Intermediate  8 luty (piątek), 16.35-17.35 s.2 Weronika Chyczewska
Teen Upper-Intermediate   23 luty (sobota), 10.00-11.00 s.10 Kaja Szumowska
FCE/CAE                        8 luty (piątek), 17.30-18.30 s.10 Łukasz Jakubowski

ZAPRASZAMY!!!

Zapisy na drugi semestr w Oxford Academy

Ruszyły zapisy na drugi semestr nauki w naszej szkole 🙂 Serdecznie zapraszamy do sekretariatu,, gdzie uzyskacie więcej informacji, napiszecie test poziomujący i otrzymacie super rabat na cały semestr 🙂 Nasz sekretariat jest czynny w pierwszym tygodniu ferii (21.01 – 25.01.) w godz. 8:00 – 16:00.

Nasi najlepsi :)

Nasi Kursanci ponownie najlepsi z najlepszych! Serdecznie gratulujemy kwalifikacji do etapu wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie oraz Uniwersytet Warminsko-Mazurski.

1) Oliwier A z grupy P. Doroty Łasiewickiej (z języka niemieckiego także!!)
2) Arkadiusz T z grupy P. Weroniki Chyczewskiej
3) Bielicki Aleksander, uczeń P. Dawida Rogowskiego
4) Antoni Sz. z grupy P. Łukasza Jakubowskiego (z języka niemieckiego także!!)

Język niemiecki (wszyscy kursanci z grup P. Natalii Kaczorowskiej)
1) Dominika R
2) Jakub P
3) Oliwier  Z (z angielskiego także!)
4) Julia R (nasza kursantka języka angielskiego)

KONSULTACJE

Kursancie!!!

 

Sprawdź, kiedy w styczniu odbędą się konsultacje dla Twojej grupy:

POZIOM DATA, GODZINA LEKTOR PROWADZĄCY
Junior 1 4 stycznia (piątek), 15.05-16.05 s.2 Irmina Kłoss
Junior 2 i 3   11 stycznia (piątek), 15.05-16.05 s.10 Andrea Pawlukowska
Teen Beginner   4 stycznia (piątek), 18.40-19.40 s.10 Iga Celińska
Teen Elementary 11 stycznia  (piątek), 17.35-18.35 s.10 Agnieszka Kileńska
Teen Pre-Intermediate A2    19 stycznia (sobota), 10.00-11.00 s. 9 Milena Piersa
Teen Pre-Intermediate B1     4 stycznia (piątek), 17.35-18.35 s.10 Ariel Kowalikowski
Teen Intermediate  18 stycznia (piątek), 16.35-17.35 s.2 Weronika Chyczewska
Teen Upper-Intermediate   19 stycznia (sobota), 10.00-11.00 s.10 Kaja Szumowska
FCE/CAE                        18 stycznia (piątek), 17.30-18.30 s.9 Dorota Łasiewicka

ZAPRASZAMY!!!