Egzaminy British Council

Oxford Academy był oficjalnym partnerem British Council w 8. edycji programu Addvantage,  jesteśmy także oficjalnymi partnerami w trwającej obecnie 9. edycji programu Addvantage  .

U nas możesz skutecznie przygotować się do egzaminów FCE (First) oraz CAE (Advanced).

100% naszych kursantów, którzy podeszli do egzaminu uzyskało pozytywny wynik!

W związku z tym, że jesteśmy oficjalnym partnerem British Council zapisujemy Cię na egzamin w atrakcyjnych cenach!

Przygotowanie do egzaminu trwa dwa semestry a sam egzamin (część pisemna i ustna) zdajesz w Kortowie.

Nowe kursy przygotowujące do tych egzaminów ruszają już w październiku. Zapisy przyjmujemy od czerwca 2016r. Egzaminy Cambridge English FCE (B2) oraz CAE (C1) są najbardziej rozpoznawalnymi i uznawanymi egzaminami na świecie.

Kurs polecamy wszystkim, którzy chcą uzupełnić swoje kwalifikacje i uatrakcyjnić CV. Jednocześnie informujemy, że pozytywnie zdany egzamin FCE zwalnia z lektoratu na studiach, pomaga w dostaniu się na uczelnie z wykładowym językiem angielskim, poświadcza znajomość języka angielskiego w służbie cywilnej a także, zgodnie z nowelizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego, daje uprawnienia do nauczania języka angielskiego w przedszkolach.

Zapewniamy:

– grupy maksymalnie 10 osobowe

– podręczniki i materiały dodatkowe np. Past Papers (egzaminy z ubiegłych lat) w cenie kursu

– kadrę lektorów z doświadczeniem w przygotowywaniu do egzaminów British Council

– placement test, który pomoże w podjęciu decyzji o zapisaniu się na kurs

– częste egzaminy próbne/mock exams podczas trwania kursu

– rejestrację na egzamin (dla chętnych)

– rabaty w opłacie za egzamin

Już dziś zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju osobistego i zawodowego!

Jak zawsze serdecznie zapraszamy do naszego sekretariatu.