Nasi lektorzy

Jesteśmy dumni z naszej kadry!

Nasi Lektorzy są absolwentami filologii angielskiej i germańskiej, nauczycielami z pasją i darem przekazywania wiedzy posiadającymi minimum kilkuletni staż w zawodzie.

Metodykiem szkoły jest Aleksandra Szarek – nauczyciel z powołania, magister filologii angielskiej oraz mgr  prawa z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz ukończonymi kursami metodycznymi w kraju (Olsztyn, Warszawa, Kraków) a także w Anglii (Oxford oraz Brighton), Irlandii (Cork) i na Malcie (Sliema).  Ukończyła również Akademię Metodyka PASE (Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych) w  Warszawa i uzyskała Dyplom Metodyka PASE potwierdzający posiadanie formalnych kwalifikacji wymaganych przez PASE na stanowisku metodyka nauczania języków obcych. Egzaminator TOEIC. Mama Staszka i Hani.

UWAGA!

Drodzy Kursanci,

pamiętajcie, że w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach: 16.30-18.30 dyżur pełni Metodyk  naszej szkoły.

W razie pytań i wątpliwości serdecznie zapraszamy zarówno Kursantów jak i Rodziców Naszych uczniów.

Do zobaczenia 🙂

Do kursów przygotowujących do egzaminów gimnazjalnych/maturalnych zatrudniamy jedynie nauczycieli uczących w szkołach państwowych, egzaminatorów i weryfikatorów, którzy doskonale znają specyfikę każdego z egzaminów.

Kursy dla młodzieży i dorosłych prowadzone są przez kompetentnych i kreatywnych Lektorów,
w przypadku kursów branżowych przez specjalistów z danej dziedziny. Wszyscy nasi Lektorzy ukończyli studia na kierunku filologia angielska (nauczyciele języka angielskiego)  i filologia germańska (nauczyciele j.niemieckiego).  Nasi Lektorzy są również egzaminatorami TOEIC (15 lektorów).

Lista Lektorów prowadzących zajęcia w Oxford Academy:

Aleksandra Szarek – język angielski/metodyk Oxford Academy

Monika Rozmierska – język niemiecki